תכנית מצליחה לאירועים של: צוותי גננות ומורות, צוותי חינוך לסוגיהם,
מסיבות נשים צוותי עובדות עם בני זוג ומסיבות פרטיות.

 

כך מתוארת התכנית בביקורות שנכתבו עליה, שמופיעות בדף זה, ע"י אלה שהשתתפו בה בשישה אירועים שונים:
"פעילות מרתקת, מפעילה, מהנה ומרקידה.


פעילות אנרגטית, אינטליגנטית, קצבית וזורמת. פעילות שיש בה הומור, טריוויה, שירה וריקוד – שבה המשתתפות שמחות, פותרות, רוקדות ומתחברות אחת לשנייה ויוצרות גיבוש. תכנית שיש בה יציאה מהשגרה אל צחוק, חום, שמחה ואהבה שיש בה שחרור וכיף עם אנרגיות אש..."


יוצר התכנית אורי אסף מוסיף: מעניין לראות שרוב הביקורות של הנשים שהשתתפו באירועים השונים מתמקדות באקשן, בריקוד, בתנועה עם המוזיקה הקצבית, בהנאה, בשחרור ובכיף שנוצרים תוך הפעילות המשותפת. כל אלה חשובים להן יותר, והן כמעט לא מזכירות את ההנאה שיש בחידוד המוח, בהפגנת הידע והאינטליגנציה, שמעלים את הרמה, שקיימים במשחק ההפעלה במקביל לריקודים, לשמחה ולכיף.


מה קורה במשחק: במחצית הראשונה של המשחק, חלק מהמשתתפות בכל קבוצה, פותרות את לוחות הטריוויה שמנוסחים בצורה הומוריסטית, ובמקביל חלקן רוקדות עם קטעי המוזיקה הקצבית, שמתחלפת במהירות. אלא שלא רק המוזיקה מתחלפת, אלא גם לוחות הטריוויה, מתחלפים בקצב מהיר וגם המשתתפות עצמן יכולות בכל רגע להחליף תפקיד, להחליט האם לפתור או לרקוד.


ובמחצית השנייה? נשאיר כמה הפתעות לאלו שיזמינו את התכנית.


רק נאמר שהקצב והאקשן נמשכים עם מכתבי אהבה הומוריסטיים ועוד הפתעות, כשלמשתתפות נמשכת ההנאה עם הריקודים, התנועה וההתחברות זו לזו שמביאה גם לגיבוש אמיתי.​

 נשים מאמינות באהבה​

א.א. אורי אסף הפקות