כיצד חוגגים את חג הישוב?

דרך נוחה במחיר ואיכותית בתוצאה:

          קרנבל תיאטרלי לחג הישוב

בתוכנית ההפעלה "קרנבל תיאטרלי לחג הישוב" , שמופעלת כבר קרוב ל-25 שנים ,

יש 4 יתרונות חשובים בהשוואה לכול תכנית אחרת :

 

1. שמחה: התוכנית יוצרת שמחה, תוך השתתפות בהפנינג המוני, ומאפשרת לכול האוכלוסיה לכל גילאיה לקחת חלק ולשמוח ; זהו לא מופע אלא משחק קרנבל תיאטרלי המלא במוזיקה תנועה ,ריקודים ושירים , שבו כל אחד יכול להשתתף בצורה פעילה.

 

2. גיבוש: הציבור כולו מאורגן ומשתתף בקבוצות. כאשר כל קבוצה רוצה להראות שהיא טובה , היא סוחפת את כל היחידים  להשתתפות, נוצרת רוח צוות ואיתה בא הגיבוש.

 

 3. תכנים הקשורים לישוב: התוכנית מעלה תכנים המעניינים  את הישוב המזמין. היסטוריה יישובית, סיפורי אנשים וסיפורי מקומות בישוב ובסביבה , סיפורי הווי מקומי, תזכורת לאירועי תרבות וספורט חשובים,  סיפורי אמנים מקומיים ועוד. כל אלה מועלים בצורה מאולתרת ללא חזרות על ידי אנשי הישוב, נציגים מהקבוצות.

 

4. מחיר: התכנית נוחה מבחינה כספית לאין שיעור מכל הצגה מסכת מחזמר או מופע –שישובים מבצעים בחגיהם מדי פעם במחירים שבין 40,000 ל- 80,000 ₪. משחק הקרנבל המשתף והמגבש שאנו מציעים יעלה כעשירית המחיר בין 4,000 ל 5,000 ₪ , כשהמחיר כולל גם הגברת קול מוזיקה ונסיעות .

 

ההכנות לאירוע- פשוט מהיר וקל:

 

בניגוד למופעים ומחזמרים שדורשים המון שעות חזרות, ההכנות לקרנבל התיאטרלי הן דבר פשוט מאוד, שאפשר לעשותו תוך זמן קצר ביותר בפחות מחודש. בעזרת פקסים , מיילים ושיחות טלפון אפשר להעביר עלינו בתוך שבועיים שלושה את כל המידע שרוצים  לכלול באירוע. מידע על ההיסטוריה היישובית, מקומות , אנשים , ענפי עבודה אירועים חשובים ועוד.

 

על פי דוגמאות ממקומות שכבר עשו זאת, שנשלח אליכם אתם מעבירים אלינו את המידע שיאפשר לנו "לתפור" למענכם "חליפת חג ייחודית", ליצור תכנית שתשקף את רוח המקום וסיפורי המקום, כשכל התכנים האלה משתלבים בתוך תבנית הפעלה קיימת, שבכוחה להקים ולשתף את מרב אנשי המקום במסיבת החג.

 

ראו למעלה תגובות וביקורות מישובים בהם בוצעה התוכנית.

קרנבל לחג ישוב

א.א. אורי אסף הפקות